TOMEK i TOMASZ w Stanach Zjednoczonych

W dniach od 20 do 29 października dziesięcioosobowa grupa naszych uczniów miała okazję brać udział w zajęciach chrześcijańskich szkół w Stanach Zjednoczonych.  Pierwsze cztery dni spędziliśmy w Cincinnati. Odwiedziliśmy trzy różne szkoły Armleder Chrsitian School, Cincinnati Hills Christian Academy oraz Liberty Biblie Academy, gdzie ćwiczyliśmy swój angielski, odkrywaliśmy jak wygląda  dzień w amerykańskiej szkole i czego uczą się nasi rówieśnicy. Drugą część wyjazdu spędziliśmy w Waszyngtonie zwiedzając słynne miejsca, takie jak Kapitol, Biały Dom,  Monument Waszyngtona czy Pomnik Lincolna. Wyjazd był niezwykłą przygodą zarówno dla nas – uczniów jak i dla naszych opiekunów. Zapraszamy do oglądania zdjęć z podróży na naszym profilu na FB (Gimnazjum TOMASZ oraz Pierwsza Chrześcijańska Szkoła Podstawowa TOMEK).